Ta oferta pracy jest nieaktualna od 466 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Mielec, Wadowice Górne (pow. mielecki), podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma GUMOTIV specjalizuje się w produkcji formowych wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych. Tradycje rodzinnego przedsiębiorstwa sięgają lat 50-tych, a dynamiczny rozwój i ciągłe inwestycje w nowoczesne technologie ugruntowały pozycję firmy na rynku europejskim jako solidnego dostawcę komponentów dla branży AGD, motoryzacji i instalacji sanitarnych. Firma zatrudnia blisko 200 osób w dwóch zakładach produkcyjnych.

    Miejsce pracy: Mielec, Wadowice Górne (pow. mielecki)

    Region: podkarpackie

    Numer referencyjny: KADR2017

    Opis stanowiska:

    • Sporządzanie umów o pracę i świadectw pracy
    • Współtworzenie listy płac
    • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
    • Zgłaszanie, wyrejestrowanie oraz aktualizowanie danych pracowników w programie Płatnik
    • Sporządzanie deklaracji DRA, PIT, GUS i PFRON
    • Układanie i kontrola harmonogramu pracy
    • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich
    • Rozliczanie umów cywilnoprawnych
    • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach

    Wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Praktyczna znajomość prawa pracy i systemu ubezpieczeń społecznych
    • Wykształcenie wyższe
    • Umiejętność posługiwania się programami kadrowo-płacowymi
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę pod nadzorem Głównej Kadrowej
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Umowę o pracę na pełny etat,
    • Pracę w miłej atmosferze i nowoczesnej firmie
    • Szkolenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Podania o pracę muszą zawierać zapis: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

    Podania bez aktualnego zdjęcia kandydata będą usuwane z bazy pracodawcy.