Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

MALBOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Olkusz

    Olkusz, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej i płacowej wszystkich pracowników firmy;

  • Rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (listy obecności, urlopy, zwolnienia);

  • Przygotowywanie deklaracji – PFRON, SOD, DRA, PIT, GUS;

  • Współpraca z Agencjami pracy tymczasowej w pełnym zakresie;

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych firmy;

  • Prowadzenie w pełnym zakresie obsługi PPK;

  • Prowadzenie ewidencji, planowanie i pilnowanie terminów badań lekarskich i szkoleń BHP;

  • Współpraca ze szkołami i uczelniami wyższymi, PUP, w celu organizowania praktyk i staży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Minimum 2 lata doświadczenia w administracji kadrowo-płacowej;

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych;

  • Umiejętność samodzielnego planowania oraz zarządzania czasem;

  • Znajomość obsługi programu Optima;

  • Kompetencje: samodzielność, komunikatywność, terminowość, systematyczność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie od zaraz na pełen etat;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Zdobycie doświadczenia w firmie z branży motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń tematycznych;

  • System nagród KAIZEN;

  • Pakiet socjalny: Ubezpieczenie grupowe, świadczenia i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci;

  • Pakiet wsparcia dla osób niepełnosprawnych.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne