Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Polaris Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Polaris Poland Sp. z o.o.

Wspólna 12

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa dokumentacji kadrowej: przygotowanie umów, aneksów, przedłużeń, zaświadczeń o zatrudnieniu, skierowań na badania, wniosków pracowników (np. ZFSŚ, benefity)
  • Zakładanie i aktualizacja akt osobowych
  • Wprowadzanie danych personalnych do systemów kadrowych
  • Pomoc w rozliczaniu czasu pracy: weryfikacja harmonogramów i wykonania
  • Odpowiedzi na zapytania pracowników w powyższych tematach
  • Bieżące wsparcie działu HR w zakresie czynności administracyjnych
  • Sporządzanie pism/ dokumentów/ zaświadczeń dotyczących zatrudnienia i płac
  • Gromadzenie dokumentacji koniecznej do przygotowania listy płac,
  • Wsparcie administracyjne w zakresie raportów, analiz i polityk
  • Współpraca przy opracowywaniu procedur z zakresu zasobów ludzkich oraz ich przestrzeganie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (może być w trakcie studiów)
  • Podstawowa wiedza nt. prawa pracy
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Język angielski na poziomie B1/B2.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie + roczny bonus,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Prywatne ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Pracowniczych (wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne),
  • Kartę sportową OK system w atrakcyjnej cenie,
  • Możliwość korzystania z wyprodukowanych przez nas pojazdów po godzinach pracy,
  • Możliwość rozwoju i awansów w wewnętrznych strukturach firmy,
  • Pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku ludzi z dużą szansą na rozwój osobisty.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet relokacyjny
  • paczki świąteczne
  • Pojazdy Polaris do Wypożyczenia na weekend za darmo!

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Decyzja

5

Witamy w Polaris!

Do podstawowych obowiązków Pracownika będzie należała realizacja obowiązków administracji kadrowej, czynności związanych z kontrolą i rozliczaniem czasu pracy oraz wsparciem procesów płacowych.

Zakład Polaris Polska w Opolu jest jedynym w Europie, produkującym innowacyjne pojazdy terenowe marki Polaris w Europie. Z naszej nowoczesnej, pracującej zgodnie z najwyższymi standardami fabryki, wyjeżdżają gotowe pojazdy typu all terrain vehicle (SPOTSMAN, SCRAMBLER, ACE) oraz side by side (RAZOR, RANGER, GENERAL). Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników pojazdów i fanów powersports, dbamy o ich wysoką jakość od fazy projektowania do fazy testowej. Stawiamy na bezpieczeństwo, jakość i komunikację, tworząc profesjonalne i przyjazne środowisko pracy.

Młodszy specjalista ds. kadr i płac, Wspólna 12, Opole