Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Soltex sp. z o.o. sp. k

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowa, płacowa i administracyjna pracowników Grupy,

  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilno-prawnych,

  • Sporządzanie kompletnej dokumentacji kadrowej (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, świadectwa pracy itp.),

  • Realizacja zgłoszeń pracowników/zleceniobiorców do ZUS, wsparcie w terminowym sporządzaniu deklaracji do ZUS, US, GUS i PFRON

  • Administrowanie aktami personalnymi zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy,

  • Prowadzenie ewidencji urlopów i zwolnień lekarskich,

  • Sporządzanie zestawień i raportów z zakresu administracji płac i kadr,

  • Administrowanie benefitami pracowniczymi.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową,

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego,

  • Umiejętność rozliczania czasu pracy,

  • Systematyczność, skrupu;atność, sumienność i dokładność w działaniu,

  • Doskonała organizacja czasu pracy i terminowość,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość programu Symfonia.

To oferujemy

  • Pracę w nowym biurowcu z darmowym parkingiem,

  • Pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie),

  • Pracę na samodzielnym stanowisku przy wsparciu doświadczonych specjalistów,

  • Możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rosnącej firmie,

  • Elastyczne godziny pracy, profesjonalne i wspierające środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników