Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Dealer BMW Smorawiński

  • Obornicka 235, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Obornicka 235

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące prowadzenie niezbędnej dokumentacji personalnej – zakładanie oraz prowadzenie akt osobowych dla pracowników, sporządzanie umów o pracę oraz umów zlecenia, monitorowanie badań lekarskich, przygotowanie świadectw pracy oraz pozostałej dokumentacji wymaganej przepisami prawa

  • Ewidencja czasu pracy – nieobecności, definiowanie kalendarzy, rozliczenie czasu pracy pracowników, monitorowanie godzin nadliczbowych

  • Prawidłowe i terminowe przygotowanie dokumentacji płacowej oraz naliczenie wynagrodzeń w programie kadrowo płacowym na podstawie dokumentów

  • Administrowanie systemu kadrowo-płacowego oraz modułu obiegu elektronicznego

  • Wsparcie w sporządzaniu deklaracji ZUS,GUS, PFRON, PIT

  • Sporządzanie okresowych raportów oraz sprawozdań na potrzeby wewnętrzne dotyczących wynagrodzeń, stanu zatrudnienia, stanu urlopów, absencji,

  • Monitorowanie zamian dotyczących przepisów KP oraz ZUS

  • Wsparcie w rozwiazywaniu spraw związanych z prawem pracy, ubezpieczeniami społecznymi

  • Udział w tworzeniu, weryfikacji i aktualizacji regulaminów wewnętrznych oraz procedur działu kadr

  • Współpraca w zakresie wewnętrznej polityki informacyjnej i kształtowanie pozytywnego wizerunku Spółki wśród pracowników

  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla nowych pracowników

Nasze wymagania

  • min. 2- letnie doświadczenie w obszarze HR

  • umiejętność samodzielnej analizy danych i informacji

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( Word, Excel, PowerPoint)

  • umiejętność współpracy i komunikacji

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość przepisów Kodeksu Pracy oraz ZUS

  • doskonała organizacja pracy, umiejętności koordynowania wielu zadań jednocześnie

  • odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu, samodzielność, inicjatywa, otwartość na zmiany

  • znajomość programu kadrowo-płacowego Optima

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system premiowy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • organizację pracy według standardów BMW

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • wsparcie całego zespołu nie tylko w okresie wdrożenia

  • kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych

  • pakiety opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Posiadasz doświadczenie w dziale kadr i płac chciał(a)byś rozwijać się w tym obszarze? Cechuje Cię samodzielność i inicjatywa w działaniu, a komunikatywność i elastyczność nie są Ci obce?

BMW Smorawiński to Autoryzowany Dealer BMW, który obecnie do swojego Zespołu zlokalizowanego w Poznaniu poszukuj osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Przewiń do profilu firmy