Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

MSK/048/AKO

Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

Manpower CoRE

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Młodszy Specjalista ds. kadr i płacNumer ref.: MSK/048/AKO

Zadania:

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Zarządzanie danymi w systemach kadrowo-płacowych
  • Przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych
  • Ewidencjonowanie, nadzór i organizacja wstępnych oraz okresowych badań lekarskich

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość podstaw prawa pracy
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia na zatrudnienie bezpośrednie
  • Pakiet benefitów - m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne