Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Integra Consulting Poland

4 5006 500 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Partnera, międzynarodowej sieci handlowej z branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Personalnych (kadry / płace).

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w prowadzeniu szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń, skierowania na badania, zwolnienia lekarskie)

  • przygotowanie dokumentów - umów o pracę, aneksów, wypowiedzeń umów, świadectw pracy i innych zgodnie z obowiązującym prawem pracy

  • wsparcie w przygotowaniu listy płac

  • udział w przygotowaniu deklaracji dla ZUS, US, GUS i innych

Wymagania pracodawcy

  • pierwsze doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym bądź obsłudze kadrowo-administracyjnej pracowników

  • dobra znajomość prawa pracy

  • wiedza z zakresu naliczania płac będzie dużym atutem

  • umiejętność swobodnej komunikacji, a także dyplomacja i umiejętność zachowania poufności

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, fundusz socjalny, zniżki pracownicze, karta benefitowa)

  • udział w szkoleniach i kursach językowych

  • partnerska atmosfera i elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Znajdujemy się w czołówce polskich firm szkoleniowo-doradczych. Od ponad 25 lat z sukcesami wspieramy organizacje w takich obszarach, jak: szkolenia menedżerskie, lean management, rekrutacje, doradztwo HR i coaching, programy rozwojowe oraz work-life balance.

Z naszych usług rekrutacyjnych, doradczych, szkoleniowych skorzystało już ponad 700 firm – znaczna część współpracuje z nami długofalowo.

W codziennej pracy stawiamy na partnerstwo i zaufanie. Ważni są dla nas przede wszystkim ludzie.

Realizując procesy rekrutacyjne, dbamy o potrzeby i oczekiwania każdej ze stron. W rezultacie naszych rekomendacji zatrudniani zostają najlepsi kandydaci. Wielu z nich rozwija się dalej razem z nowym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy