Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Fresenius Nephrocare Polska Sp.z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spraw płacowych pracowników

  • sporządzanie list płac

  • przygotowanie poleceń przelewów i poleceń księgowania wynagrodzeń

  • sporządzanie dokumentacji ZUS (zgłoszeń, wyrejestrowań, zmian, dokumentacji zasiłkowej, deklaracji) oraz sprawdzanie korespondencji

  • przekazywanie informacji o płatnościach

  • sporządzanie i przekazywanie danych do sprawozdań

  • obowiązki związane z ustaleniem składki wypadkowej

  • sporządzanie PIT rocznych

  • prowadzenie dokumentacji i przekazywanie informacji z zakresu PFRON, ZFŚS, PPK

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z naliczaniem płac

  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych, przepisów podatkowych

  • dobra znajomość Excel

  • wykształcenie wyższe (kadry i płace, zarzadzanie zasobami ludzkimi, finanse i rachunkowość)

  • znajomość przepisów dot. rozliczeń umów B2B

  • znajomość angielskiego na poziomie B1

To oferujemy

  • gwarancję stabilności warunków wynagrodzenia i zatrudnienia,

  • formę zatrudnienia wg preferencji: umowę o pracę, kontrakt, zlecenie,

  • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Warto z nami pracować, gdyż:

  • troszczymy się o bezpieczeństwo Twojej pracy w czasie pandemii koronawirusa,

  • mamy ważną misję do spełnienia wobec naszych pacjentów,

  • pracujemy na własnym, nowoczesnym sprzęcie, by dbać o zdrowie i życie,

  • mamy wiedzę i doświadczenie, by się nimi dzielić.