Młodszy specjalista ds. kadr i płac

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-01-18
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-02-17)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FIGURES KANCELARIA RACHUNKOWA sp. z o.o.

    Biuro rachunkowe z ponad 20-letnim doświadczeniem w outsourcingu usług księgowych oraz kadrowo – płacowych poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • weryfikacja dokumentacji kadrowo-płacowej oraz wprowadzanie danych do systemów,
    • prowadzenie akt osobowych, ustalanie uprawnień pracowniczych (np. urlopy, odprawy, ekwiwalenty),
    • sporządzanie umów, aneksów, zaświadczeń oraz świadectw pracy,
    • przygotowywanie dokumentacji do ZUS, GUS, PFRON,
    • prace administracyjne.

    Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

    • doświadczenie min. 1 rok w dziale kadr i płac w dowolnej firmie,
    • wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych,
    • bardzo dobra znajomość Ms Office (Word, Excel),
    • skrupulatność i dobra organizacja pracy własnej,
    • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, dynamiczność,
    • atutem będzie znajomość obsługi programu Symfonia One Payroll oraz Płatnik,
    • mile widziani absolwenci nauk społecznych, zarządzania zasobami ludzkimi lub administracji.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • szkolenia z zakresu wykonywanej pracy,
    • szkolenie z obsługi programów kadrowo-płacowych i Płatnika.

    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    W temacie wiadomości należy wpisać: Młodszy specjalista ds. kadr i płac