Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

DC Finanse Sp. z o.o.O firmie

  • Śniadeckich 15
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Specjalista

DC Finanse Sp. z o.o.

Śniadeckich 15

Poznań

DC FINANSE Sp. z o.o. jest nowoczesnym biurem rachunkowym.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatkę na stanowisko:

Obowiązki:

- Pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników klienta oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych,

- Prowadzenie akt osobowych,

- Przygotowywanie i przesyłanie dokumentów do ZUS, US, GUS, PFRON,

- Stały kontakt z klientem.

Wymagania:

- min. 2 lata doświadczenia w biurze rachunkowym – warunek konieczny

- Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych – warunek konieczny

- Znajomość zagadnień z zakresu zatrudniania cudzoziemców, rozliczeń PFRON, PPK

- Znajomość programu OPTIMA będzie dodatkowym atutem,

- Chęć rozwoju, skrupulatność, zaangażowanie, doskonałe umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

- Pracę w rozwijającej się firmę,

- Przyjazne środowisko nastawione na osiągniecie sukcesu,

- Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach.

Ogłoszenie archiwalne