Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

PERFAND ANDRZEJ TRAWINSKI

  • Psary (pow. trzebnicki)

    Psary (pow. trzebnicki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej pracowników

  • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców

  • Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja

  • Sporządzanie deklaracji PFRON i sprawozdań do GUS

  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego

  • Przygotowywanie różnego rodzaju raportów oraz zestawień płacowych

  • Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi

  • Obsługa ubezpieczenia grupowego oraz sporządzanie deklaracji PZU

  • Obsługa PPK

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość programów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość Streamsoft Pro

  • Bardzo dobrej znajomości zasad kalkulacji wynagrodzeń

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Samodzielności

  • Dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja czasu pracy

Mile widziane

  • znajomość zagadnień zarządzania jakością – ISO 9001

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • Umowa na zastępstwo z możliwością przekształcenia na umowy o pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

  • Praca na jedna zmianę

  • Szkolenia

  • Umowa na pełny etat