Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

Blue Media S.A.

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie umów cywilnoprawnych, umów o pracę i pozostałej dokumentacji z tym związanej,

  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej,

  • nadzorowanie terminowości wykonania badań lekarskich

  • obsługa kadrowo-płacowa w zakresie ewidencji, naliczania i rozliczania wynagrodzeń

  • koordynowanie spraw w zakresie medycyny pracy i BHP w procesie zatrudniania i cykliczności obowiązków.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w obszarze kadr i płac,

  • dobrą znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych,

  • dobrą znajomość obsługi programu MS Excel,

  • zdolności organizacyjne i interpersonalne,

  • dokładność, staranność i terminowość,

  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość programu Optima,

  • pasja do tego, co robisz.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia,

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • elastyczne godziny pracy,

  • pracę w trybie hybrydowym,

  • współpracę i udział w unikalnych projektach,

  • nieformalną atmosferę pracy wśród wspierających i lubiących się ludzi,

  • benefity dostosowane do potrzeb pracowników,

  • biuro w atrakcyjnej lokalizacji.

Jesteśmy Blue Media i “jesteśmy Blue”.

Napędza nas potęga morza i ludzkie potrzeby w zakresie wygodnej obsługi codziennych obowiązków związanych z finansami, płatnościami i ubezpieczeniami.

Od kilkunastu lat czerpiemy z doświadczeń, zdobytej wiedzy i tego co podpowiadają nam zachowania naszych użytkowników, by wyprzedzać trendy i dostarczać ludziom to, czego potrzebują, choć sami mogą jeszcze nie zdawać sobie z tego sprawy. Jesteśmy humanistami czerpiącymi z potęgi technologii.

Przewiń do profilu firmy

Co dalej:

  • zapoznamy się z Twoją aplikacją,

  • skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CZUJESZ, ŻE PŁYNIEMY NA TEJ SAMEJ FALI – APLIKUJ!