Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Grupa Progres

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności rozliczania czasu pracy;

  • Naliczanie urlopów i innych absencji zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac;

  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowej ZUS;

  • Obsługa procesu PPK;

  • Terminowa realizacja zgłoszeń i wyrejestrowań do/z ZUS

  • Sporządzanie rocznych rozliczeń podatkowych - PIT 11, IFT1;

  • Sporządzanie GUS, Pfron;

  • Sporządzanie zaświadczeń dla pracowników/zleceniobiorców, Z-3, RP-7.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 1 rok doświadczenia w obszarze kadr i płac (mile widziane doświadczenie w agencji pracy lub biurze rachunkowym);

  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych;

  • Sprawna obsługa programów kadrowo-płacowych (Płatnik, mile widziana Enova);

  • Systematyczność, dokładność, samodzielność;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Pracodawca oferuje

  • Stabilność zatrudnienia w firmie, która od 20 lat świadczy kompleksowe usługi w branży HR;

  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury organizacyjnej;

  • Stały rozwój kompetencji w ramach projektu Progres Akademia;

  • Pracę w rozwijajacym się zespole;

  • Kateteryjny system benefitów pozapłacowych (karta sportowa, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe);

  • Niekorporacyjną kulturę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Grupa Progres to stabilna firma z polskim kapitałem, która od 20 lat skutecznie wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR dla biznesu.

Jesteśmy zgranym, kreatywnym zespołem, w którym wzajemnie się wspieramy, możemy na sobie polegać i tworzymy niekorporacyjną kulturę pracy. Jeśli szukasz przyjaznego środowiska i miejsca na stałą współpracę, to bardzo dobrze trafiłeś. Elastycznie podchodzimy do formy i godzin pracy, dajemy możliwości rozwoju i uczestnictwa w kluczowych dla naszej firmy projektach.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy