Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

TMF GroupO firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej dla pracowników prowadzonych klientów
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywaniem list płac
  • Przygotowywanie miesięcznych deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • Samodzielna obsługa małych i średnich klientów pod okiem specjalistów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej roczne doświadczenie zawodowego w naliczaniu wynagrodzeń
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Znajomość zasad kalkulacji wynagrodzeń
  • Znajomość przepisów z zakresu PDOF, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie zawodowe w firmie outsourcingu kadrowo-płacowego mile widziane

To oferujemy

  • Bezpłatne zajęcia Business English
  • Elastyczny czas pracy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karnetów na zajęcia sportowe
  • Solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju i awansu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

TMF Group to globalna firma outsourcingowa posiadająca 125 biur w ponad 83 krajach, zatrudniająca ponad 7000 pracowników. W środowisku nieustannie postępującej globalizacji świadczymy profesjonalne usługi wspierając naszych klientów w prowadzeniu działalności lokalnej lub globalnej. Niezależnie od tego, czy klienci wchodzą na nowe rynki czy rozwijają działalność w danym kraju, zapewniamy im możliwość skoncentrowania się na ich podstawowej działalności, odejmując im stres związany z odpowiedzialnością za kwestie księgowe, prawne czy kadrowo-płacowe.

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac, świętokrzyskie