Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

PDC Logistics Sp. z o. o.O firmie

PDC Logistics Sp. z o. o.

Kablowa 1

Szczecin

PDC Logistics, szwedzka firma działająca w branży e-commerce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: ul. Kablowa 1, Szczecin–Załom

Twoje obowiązki:

  • Pełna obsługa kadrowa pracowników;
  • Naliczanie wynagrodzeń i świadczeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych;
  • Obliczanie zasiłków chorobowych i innych zasiłków ZUS oraz administrowanie dokumentacją zasiłkową;
  • Doradztwo w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego;
  • Sporządzanie deklaracji i raportów na potrzeby ZUS, GUS, PFRON;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne;
  • Obsługa PPK;
  • Archiwizowanie dokumentacji.
Czego wymagamy:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego oraz ochrony danych osobowych;
  • Praktyczna znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Samodzielność, rzetelność, otwartość na środowisko zmiany, wysokie poczucie odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań;
  • Wysoka kultura osobista, serdeczność i umiejętność budowania relacji z pracownikami;
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Co oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Rozwój zawodowy;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pakiet benefitów (Medicover, Multisport, Ubez. grupowe).
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że odezwiemy się do wybranych osób.

Prosimy o dołączenie do CV oświadczenia o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy