Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Tczew , pomorskie
  • Specjalista
  • 29.11.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 29.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Tczew 31805/001

    Poszukujemy specjalisty, który będzie odpowiedzialny za wsparcie pracowników i kadry zarządzającej w zagadnieniach z obszaru kadr i płac.

    Informacje o kliencie

    Jeden z liderów branży FMCG poszukuje Młodszego Specjalisty ds. Kadr i Płac, który będzie odpowiedzialny za naliczanie listy płac oraz wsparcie pracowników w bieżących kwestiach z obszaru HR.

    Opis stanowiska

    • Odpowiedzialność za procesy kadrowo-płacowe
    • Nawiązywanie oraz rozwiązywanie umów o pracę
    • Przygotowanie i naliczanie list płac
    • Ewidencja czasu pracy
    • Administracja benefitami
    • Tworzenie raportów dotyczących stanu zatrudnienia, badań lekarskich, szkoleń i planów urlopowych
    • Bieżące wsparcie dla pracowników i managerów z zakresu prawa pracy

    Profil kandydata

    • Co najmniej 3 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
    • Praktyczna znajomość procesu naliczania płac
    • Umiejętność analitycznego myślenia i prezentowania raportów
    • Obsługa programów kadrowo-płacowych: Płatnik, Symfonia

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę
    • Elastyczne godziny pracy
    • Pakiet benefitów: ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do posiłków
    • Stabilną i satysfakcjonującą pracę

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców