Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Drogerie JAWAO firmie

Rekrutacja zdalna

Drogerie JAWA

Gierdziejewskiego 7

Warszawa

Jawa to sieć drogerii stworzona z myślą o Klientkach, które poszukują nie tylko atrakcyjnych cen, ale i szerokiej oferty oraz profesjonalnego doradztwa.

Sieć Jawa posiada ponad 60 drogerii w Polsce i w związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC
Miejsce pracy: Warszawa - Ursus

Twoje zadania:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa dedykowanych pracowników,
  • Naliczanie wynagrodzeń i rozliczanie czasu pracy,
  • Obsługa i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • Naliczanie wynagrodzeń urlopowych, ekwiwalentów za urlop, zasiłków chorobowych dla zleceniobiorców)
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • Przygotowywanie: Rp-7, ZUS Z-3, ZUS-Z3a,
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego,
  • Kontrola ważności zaświadczeń lekarskich,
  • Współpraca w zakresie BHP,
  • Tworzenie zestawień w Excelu,
  • Przygotowywanie pism do komorników,
  • Wsparcie w innych bieżących pracach działu.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w Dziale Kadr i Płac min. 1 rok,
  • Wykształcenia min. średniego,
  • Podstawowej znajomości przepisów prawa pracy, przepisów płacowych (w tym równoważny system czasu pracy) i ubezpieczeń społecznych,
  • Znajomość programu Płatnik,
  • Praktyczna znajomość Excela i Worda,
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązków,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Mile widziany ukończony kurs kadrowo – płacowy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Mentora,
  • Ciekawą i samodzielną pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego dla osób zdecydowanych kontynuowaniem kariery,
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

CV wraz z oczekiwaniami finansowymi  prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy