Oferta pracy

Pos Group

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Pos GroupO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ważna jeszcze dzień
    do: 16 maj 2021
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Od wielu lat odnosimy sukcesy w branży HR i outsourcingu usług biznesowych. Naszą siłą, a zarazem motywacją, jest unikalny, doświadczony Zespół, który czerpie inspiracje z własnych doświadczeń oraz stałej obserwacji potrzeb współczesnego biznesu.

Aktualnie w związku z dynamicznych rozwojem firmy poszukujemy Osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • możliwość rozpoczęcia pracy „od zaraz”
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • pracę pełną wyzwań
  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport

Aplikacje prosimy składać poprzez formularz dostępny poniżej:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Zakres zadań:

  • Prowadzenie akt osobowych Pracowników
  • Wyliczanie wymiaru urlopu, wystawianie świadectw pracy
  • Naliczanie wynagrodzeń Pracowników
  • Odpowiadanie na zapytania Pracowników dotyczące podstawy wypłaty wynagrodzenia, wypłaty zasiłków chorobowych
  • Wystawianie zaświadczeń, świadectw pracy
  • Inne zadania zlecone związane ze specyfiką Działu Kadr i Płac

Wymagania:

  • umiejętność prowadzenia akt osobowych
  • umiejętność wyliczania wymiaru urlopów
  • praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, obowiązujących przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zasad rozliczania czasu pracy
  • mile widziana wiedza dotycząca pracy tymczasowej
  • doskonała organizacja oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz analityczne myślenie
  • mile widziana znajomość programu ENOVA
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

Ogłoszenie archiwalne