Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

EWL S.AO firmie

EWL S.A

Aleje Jerozolimskie 142b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego

  • rozliczanie umów cywilno-prawnych oraz umów kodeksowych w programie Enova

  • praca w programie Płatnik: przygotowywanie deklaracji imiennych oraz rozliczeniowych miesięcznych, korygowanie deklaracji miesięcznych

  • prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • przygotowywanie płatności i wprowadzanie przelewów do systemu bankowości internetowej

  • aktualizowanie danych rozliczeniowych

  • przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby Działów firmy

  • bieżące wsparcie pracy Działu Kadr i Płac

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale Kadr i Płac (min. rok)

  • bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office, w szczególności Excel

  • znajomość programów kadrowo-płacowych (preferowana Enova) i programu Płatnik

  • znajomość przepisów prawa pracy i ustawy o ubezpieczeniach społecznych

  • znajomość i umiejętność rozliczania zajęć komorniczych

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, administracja)

  • umiejętności analityczne

  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność

Mile widziane

  • praca w Agencji Pracy Tymczasowej

To oferujemy

  • praca dla jednej z wiodących firm na rynku

  • benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty MultiSport lub pakiet kafeteryjny

  • plan rozwoju, budżet szkoleniowy i możliwość awansu

  • świetna atmosfera pracy, oparta na partnerskich relacjach

  • nowoczesne, miłe biuro przy dw. Zachodnim w Warszawie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

EWL S.A

EWL S.A. - jesteśmy największą w Polsce firmą specjalizującą się w rekrutacji pracowników spoza UE do UE. Naszą misją jest stworzenie transparentnego rynku migracji transgranicznych przy pomocy najnowszych technologii. Łączymy naszych klientów, do których zaliczamy pracowników, pracodawców,, władze lokalne, jak i rozległą sieć firm współpracujących.

Jesteśmy drużyną 300+ ambitnych, pełnych pasji i wiary w naszą wizję, (tzw. Vivid Dream) profesjonalistów.

Przewiń do profilu firmy