Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Vistra PolandO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy, zgodnie z Kodeksem Pracy

  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, na podstawie dostarczanych informacji

  • Ustalanie wymiaru urlopów i ewidencja wniosków urlopowych

  • Wystawianie skierowań na badania lekarskie i ewidencja szkoleń BHP

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach pracowników

  • Wystawianie pracownikom legitymacji ubezpieczeniowych

  • Naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac

  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych oraz innych dokumentów do ZUS

  • Przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych i ZUS pracowników

  • Przygotowywanie poleceń przelewów do płatności składek ZUS, podatku PIT oraz wynagrodzeń pracowników

  • Przygotowywanie deklaracji statystycznych, zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Ukończone studia wyższe

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne

  • Dokładność i staranność

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: umowa o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Rozwój zawodowy: kompleksowe zadania, szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń, np. w SKWP

  • Jasna ścieżka kariery

  • Dobra atmosfera: pomocny zespół i kierownictwo

  • Dobrze skomunikowana lokalizacja w centrum miasta

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • nowoczesne biuro

  • dofinansowanie do szkoleń

  • szkolenia wewnętrzne

Vistra Poland

Vistra provides a uniquely broad range of services and solutions from HR & payroll and accounting services, through sale of ready-made shelf companies, to fund administration, trust services and mergers. Currently, we are hiring over 5,000 professionals around the world which ranks us among the world’s top companies in the industry. If you would like to join an exciting and vibrant organisation, where you will work closely with other talented people, be supported in your professional development, and share our passion and our values, please apply.

Przewiń do profilu firmy