Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

IBERION sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej

  • wsparcie przy naliczaniu wynagrodzeń z tytułu umów o pracę, umów zleceń, umów o dzieło oraz powołania

  • wsparcie przy przygotowywaniu dokumentacji płacowej

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji kadrowej

  • ewidencjonowanie urlopów, zwolnień lekarskich i innych absencji

Nasze wymagania

  • pierwsze doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń oraz przygotowywaniu dokumentacji kadrowej

  • dobra znajomość przepisów prawa pracy

  • podstawowa znajomość przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych

  • znajomość pakietu Office

  • umiejętność organizacji pracy własnej i utrzymania porządku w dokumentacji

  • sumienność, dbałość o szczegóły, terminowość

  • zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

  • chęć do nauki i stałego poszerzania wiedzy

  • mile widziana podstawowa znajomość programu SAGE Symfonia Kadry i Płace oraz programu Płatnik

To oferujemy

  • pracę na pełen etat

  • ubezpieczenie zdrowotne Medicover

  • luźną atmosferę i brak dress codu

  • możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia

  • służbowego laptopa

IBERION sp. z o.o.

IBERION to jedna z największych polskich grup mediowych wydawca internetowych portali tematycznych docierających co miesiąc do milionów internautów. Należą do niej między innymi takie serwisy jak: Goniec.pl - portal rozrywkowo-informacyny, BiznesInfo.pl - czołowy portal finansowy, ŚwiatGwiazd.pl - portal o celebrytach i showbiznesie, Światsportu.pl- portal sportowy, WTV - nowa telewizja internetowa, Pacjenci.pl - portal medyczny oraz AntyFake.pl - jeden z pierwszych portali factcheckingowych oraz Turyści.pl - nowy serwis o podróżach. Firmę tworzą pełni energii ludzie, dla których praca jest równocześnie największą pasją.

Przewiń do profilu firmy