Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Expander

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego

  • przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem m.in.: umów o pracę, umów cywilno-prawnych, wypowiedzeń, świadectw pracy, zwolnień ze świadczenia pracy, skierowania na badania okresowe i innych dokumentów dotyczących Pracowników/Zleceniobiorców

  • przygotowanie deklaracji zgłoszeniowych, aktualizujących, wyrejestrowujących do ZUS

  • współpraca z siecią sprzedaży rozlokowaną w całej Polsce

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w dziale kadr i płac

  • podstawowa znajomość zagadnień prawa pracy, ubezpieczeń społecznych

  • mile widziana znajomość programów typu ERP

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz nastawienie na współpracę, w tym umiejętności komunikacyjne oraz adaptacyjne

  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze wśród doświadczonych i zgranych zespołów

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Pracę w modelu hybrydowym (praca stacjonarna i zdalna)

  • Pracę w dogodnej lokalizacji (przy wyjściu ze stacji Metra Dw. Gdański) i nowoczesnych warunkach (TOP 10 biur w Polsce!)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • Platforma kafeteryjna

Expander

Expander. Ekspert od spraw ważnych.

Jesteśmy liderem w dostarczaniu najlepszych rozwiązań finansowych w Polsce: kredytów hipotecznych, gotówkowych, inwestycji, nieruchomości i usług finansowania przedsiębiorstw. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku pośrednictwa finansowego, wyróżniającą się innowacyjnym podejściem do Klienta oraz jakością świadczonych usług. Nasza firma to przede wszystkim zespół wszechstronnych ekspertów, wspierających swoich Klientów na każdym etapie ich życia.

Przewiń do profilu firmy