Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

Frisco SA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja czasu pracy pracowników

  • Administracja systemu kadrowego oraz wprowadzanie danych (Comarch Optima)

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz nadzór nad ich obiegiem (akta osobowe, umowy o pracę oraz umowy cywilno-prawne, zaświadczenia, świadectwa pracy)

  • Bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich pracowników oraz szkoleń BHP,

  • Obsługa i rozliczenia benefitów pracowniczych oraz PPK

  • Zgłaszanie oraz wyrejestrowywanie pracowników oraz zleceniobiorców w ZUS

  • Przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień kadrowo-płacowych

  • Monitorowanie i aktualizacja procedur oraz uprawnień związanych z polityką ochrony danych osobowych

  • Naliczanie wynagrodzeń zleceniobiorców

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze płac lub administracji personalnej

  • Znajomość zagadnień z zakresu kadr i prawa pracy

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word, PowerPoint)

  • Samodzielność w działaniu i umiejętności organizowania swojego czasu pracy

  • Zdolności analityczne i umiejętność pracy na dużej ilości danych

  • Łatwość komunikacji i umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczeń

  • Pracę, do której przychodzi się z przyjemnością, bo jesteśmy zespołem fajnych ludzi!

  • Dofinansowanie do platformy kafeteryjnej MyBenefit, Ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie grupowe

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Frisco SA

Jesteśmy liderem warszawskiego rynku zakupów spożywczych z dostawą do domu.

Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy