Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

BPiON Poland Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 08:00-9:30-16:00/17:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Krakowskie Przedmieście 13

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie błędów bądź brakujących dokumentów dostarczanych przez Klienta,

  • Przygotowanie korespondencji dotyczącej spraw kadrowo-płacowych do Klientów oraz Urzędów,

  • Naliczanie i kontrola wynagrodzeń dla Klientów,

  • Dopilnowanie złożenia wszystkich formalności na czas i dokładnie w odpowiednich polskich organach (ZUS, PIT, PFRON, GUS),

  • Generowanie pasków płacowych oraz rocznych deklaracji podatkowych dla Klientów,

  • Przygotowanie plików z przelewami,

  • Bieżące prowadzenie akt osobowych (zakładanie / kompletowanie / przechowywanie) zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • Uczestnictwo podczas audytów i kontroli.

Nasze wymagania

  • Ma doświadczenie na podobnym stanowisku – ok. 1 rok

  • Posługuje się programem MS Excel – poziom średnio-zaawansowany,

  • Zna jęz. angielski – poziom komunikatywny,

  • Mile widziane (ale nie jest to warunek konieczny) wykształcenie wyższe ekonomiczne – finanse, rachunkowość, zarządzanie, HR,

  • Posiada wysokie zdolności komunikacyjne (w mowie i w piśmie),

  • Jest otwarta na pracę z różnymi systemami,

  • Ma dobrą organizację czasu pracy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Elastyczny czas pracy (8-9:30/16-17:30),

  • Możliwość pracy zdalnej,

  • Możliwości rozwoju w obszarze kadr i płac,

  • Współudział w tworzeniu kultury organizacji i miejsca pracy,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Kurs jęz. angielskiego,

  • Biuro w samym centrum Warszawy na Krakowskim Przedmieściu 13.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

BPiON jest jedną z najszybciej rozwijających się firm outsourcingowych w zakresie rachunkowości i płac / HR na rynkach CEE, założoną przez ekspertów BPO z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jesteśmy częścią IR Global – interdyscyplinarnej sieci profesjonalnych usług, która zapewnia doradztwo prawne, księgowe i finansowe firmom i osobom fizycznym na całym świecie (www.irglobal.com).

Przewiń do profilu firmy