Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

ITP S.A.

ITP S.A.

Domaniewska 37

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa procesu onboarding’u (kontakt z kandydatami, przygotowanie dokumentów, koordynacja procesu z pozostałymi działami, zorganizowanie spotkań szkoleniowych)

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników (pełna obsługa administracyjna – skanowanie, wprowadzanie do systemu, wpinanie do teczek).

  • Prowadzenie dokumentacji dot. umów cywilnoprawnych

  • Zarządzanie benefitami oferowanymi przez firmę (zgłaszanie, wyrejestrowywanie, odpowiadanie na zapytania, przygotowywanie specyfikacji do faktur)

  • Nadzór nad aktualnością badań medycyny pracy

  • Ścisła współpraca z Służbą BHP w zakresie nadzoru nad aktualnością szkoleń z dziedziny BHP

  • Współpraca z firmą zarządzającą flotą samochodową

  • Zarządzanie platformą szkoleniową (w zakresie obowiązkowych szkoleń pracowniczych)

  • Tworzenie raportów na potrzeby poszczególnych działów firmy

  • Wsparcie pracowników w zakresie obsługi platformy do komunikacji z działem kadrowo-płacowym

  • Wsparcie pracowników w codziennych sprawach

  • Udział w ciekawych projektach HR

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w dziale kadrowo-płacowym

  • Znajomość przepisów i zagadnień z zakresu z prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz umów cywilnoprawnych

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju

  • Samodzielność i efektywność

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość programu Symfonia

  • Mile widziana znajomość angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju

  • Szkolenia

  • Pozytywna atmosfera

  • Praca w międzynarodowej firmie

  • Szeroka oferta benefitowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

ITP S.A.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW ITP SA

ITP S.A. to firma zajmująca się dystrybucją najwyższej klasy urządzeń do zabiegów w zakresie Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Chirurgii Plastycznej. Firma jest również Producentem pierwszych na rynku wypełniaczy organicznych. Naszą misją jest dostarczanie pacjentom, a zarazem swoim klientom, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań służących poprawie zdrowia, wyglądu i jakości życia.

Przewiń do profilu firmy