Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds Kadr i Płac

Super-Pharm

Super-Pharm

Domaniewska 48

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników

  • Nadzór nad poprawnością i kompletnością dokumentacji kadrowo-płacowej

  • Kompletowanie akt osobowych

  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych do archiwizacji

  • Kontrola aktualności badań medycyny pracy i szkoleń BHP

  • Przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS przy pomocy programu PŁATNIK

  • Nadzór nad dokumentacją i zgłoszenie/wyrejestrowanie pracowników do PPK

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

  • Wsparcie  i sporządzanie listy płac (umowy o pracę i umowy zlecenia)

Nasze wymagania

  • 6 miesięczne doświadczenie w wykonywaniu zadań kadrowo-płacowych

  • Dobra​ znajomość prawa pracy i przepisów ZUS oraz PPK

  • Znajomość przepisów dotyczących systemów czasu pracy i sposobu ich rozliczania

  • Dobra znajomość programu MS Excel

  • Dokładność i skrupulatność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Zaangażowanie

  • Mile widziane:

  • znajomość programów kadrowo-płacowych oraz programu Płatnik

  • przynajmniej podstawowa znajomość jęz. angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Super-Pharm

Apteka, perfumeria, drogeria i salon optyczny? 4 w 1 – nasza specjalność, nasza duma.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, morze profesjonalizmu i dobrej, przyjaznej atmosfery, to współpraca oparta na zaufaniu, multum szans na rozwój i obiecująca meta w postaci awansu, będąca jednocześnie początkiem nowej drogi zawodowej.

Szkolenia, indywidualne podejście do każdego pracownika, a przy tym uszanowanie work-life balance? Oczywiście!

Zapraszamy do Super-Pharm.

Przewiń do profilu firmy