Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

99rent Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Połczyńska 10

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej – m. in. akta osobowe, umowy o pracę, porozumienia, wypowiedzenia, świadectwa pracy

  • Obsługa umów cywilnoprawnych

  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w programie kadrowo-płacowym Symfonia

  • Rozliczanie zasiłków, urlopów i innych absencji pracowniczych

  • Sporządzanie deklaracji ZUS

  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac, generowanie przelewów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej pracowników i zleceniobiorców end to end (od zatrudnienia do rozliczeń)

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Bardzo dobra obsługa MS Office, w szczególności Excel

  • Posiadanie tzw. umiejętności miękkich istotnych na stanowisku – dokładności, terminowości, systematyczności, rzetelności

  • Nastawienie na współpracę, udzielanie pomocy i szukanie rozwiązań

Mile widziane

  • Znajomość programu Symfonia

To oferujemy

  • Możliwość awansu na stanowisko Specjalisty po okresie próbnym bądź zatrudnienie na tym stanowisku od 1 dnia pracy, w zależności od posiadanego doświadczenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

  • Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia

  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport na preferencyjnych warunkach

  • Opiekę medyczną Lux Med współfinansowaną przez pracodawcę po okresie próbnym

  • Zniżkę pracowniczą na wynajmy samochodów

  • Cykliczne szkolenia – Twój rozwój to nasz rozwój

  • Kameralną i przyjazną atmosferę działu

  • Dogodną lokalizację biura

O nas

Grupa 99rent to sprawdzona wypożyczalnia samochodów oferująca wynajem samochodów m.in. osobowych i dostawczych (99rent), ciężarowych (99truck), kamperów (99camp) oraz sprawdzony sprzedawca aut używanych (99select) i oficjalny dealer aut marki RAM oraz DODGE. (HemiCars)

Działamy na rynku od 2008 roku – od tej pory poprzez dynamiczny i nieustanny rozwój przedsiębiorstwa, zajęliśmy czołowe miejsce na rynku wypożyczalni samochodów w Polsce. Trzykrotnie zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nagrodą FLEET DERBY za rok 2013 i 2014 oraz za 2018, a także nagrodami DIAMENT FORBES 2016 i EKOFLOTA 2016 i GEPARD BIZNESU. Naszą stabilną pozycję rynkową potwierdza przynależność do Grupy Firm Rent a Car, która skupia liderów wśród wypożyczalni samochodów w Polsce, działającej w ramach struktury organizacyjnej Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Jesteśmy także Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Nasza flota składa się z ponad 2500 sprawdzonych modeli, dających Klientowi satysfakcję z ich użytkowania.