Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Trias S.A

  • Warszawa, Kabaretowa 21, Bielany, Warszawa

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i przygotowanie dokumentacji kadrowej pracowników i zleceniobiorców (m.in. akta osobowe, umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy)

  • Obsługa benefitów oferowanych przez Spółkę

  • Współpraca przy naliczaniu płac, tworzeniu deklaracji ZUS, US, PFRON, PPK, sprawozdań GUS

  • Obsługa systemów kadrowo-płacowych

  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych

  • Współpraca z innymi działami firmy w grupie Trias

Nasze wymagania

  • Posiadasz rok doświadczenia w prowadzeniu spraw kadrowo-płacowych

  • Znasz przepisy z zakresu prawa pracy oraz zagadnienia w obszarze kadr, płac i ubezpieczeń społecznych

  • Obsługujesz programy komputerowe dedykowane branży, w tym systemy Optima (mile widziane) i Płatnik

  • Znasz zagadnienia z „HR miękkiego” lub jesteś chętny/a by się w tym rozwijać

  • Pracujesz samodzielnie i terminowo

  • Jesteś osobą komunikatywną chętną do nauki i współpracy.

To oferujemy

  • Możliwość korzystania z elastycznych godzin pracy (od 7-9 do 15-17)

  • Rozwój umiejętności, przy współpracy z doświadczonymi ekspertami

  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, karty Multisport na preferencyjnych warunkach

  • Owocowe środy.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • brak dress code’u