Ta oferta pracy jest nieaktualna od 277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

NESTLE WATERS POLSKA S.A.
Producent wody butelkowanej, posiadającej w swoim portfolio marki
Nałęczowianka, Nestle Pure Life, San Pellegrino, Acqua Panna i Perrier
poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Główne zadania:

  • Gromadzenie kompletnej dokumentacji zatrudnianych pracowników
  • Ewidencjonowanie danych pracowniczych w systemie IFS
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z rejestracją i rozliczaniem czasu pracy
    (kontrola kart pracy, nieobecności, rozliczanie godzin nadliczbowych)
  • Administracja w zakresie umów zlecenia – rejestracja w systemie IFS, monitoring dokumentacji
  • Prowadzenie administracji w zakresie benefitów pracowniczych (karty Multisport, prywatna opieka medyczna, obsługa Pracowniczego Programu Emerytalnego, ubezpieczenie Pracowników i ich Rodzin, rozliczenie ryczałtu za samochody służbowe)
  • Wsparcie przełożonego w obsłudze dokumentacji archiwalnej
  • Obsługa korespondencji działu HR

Oczekiwania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy, w szczególności dotyczących planowania
    i rozliczania czasu pracy
  • Umiejętności interpersonalne oraz dyskrecja
  • Otwartość na zmiany i umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość modułu kadrowo-płacowego w systemie IFS będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Roczny system premiowy oparty o realizację zadań zespołowych i indywidualnych
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się