Ta oferta pracy jest nieaktualna od 561 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NESTLE WATERS POLSKA S.A.
    Producent wody butelkowanej, posiadającej w swoim portfolio marki
    Nałęczowianka, Nestle Pure Life, San Pellegrino, Acqua Panna i Perrier
    poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

    Główne zadania:

    • Gromadzenie kompletnej dokumentacji zatrudnianych pracowników
    • Ewidencjonowanie danych pracowniczych w systemie IFS
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z rejestracją i rozliczaniem czasu pracy
      (kontrola kart pracy, nieobecności, rozliczanie godzin nadliczbowych)
    • Administracja w zakresie umów zlecenia – rejestracja w systemie IFS, monitoring dokumentacji
    • Prowadzenie administracji w zakresie benefitów pracowniczych (karty Multisport, prywatna opieka medyczna, obsługa Pracowniczego Programu Emerytalnego, ubezpieczenie Pracowników i ich Rodzin, rozliczenie ryczałtu za samochody służbowe)
    • Wsparcie przełożonego w obsłudze dokumentacji archiwalnej
    • Obsługa korespondencji działu HR

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie co najmniej średnie
    • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
    • Dobra znajomość przepisów prawa pracy, w szczególności dotyczących planowania
      i rozliczania czasu pracy
    • Umiejętności interpersonalne oraz dyskrecja
    • Otwartość na zmiany i umiejętności komunikacyjne
    • Dobra znajomość modułu kadrowo-płacowego w systemie IFS będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość języka angielskiego mile widziana

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Roczny system premiowy oparty o realizację zadań zespołowych i indywidualnych
    • Atrakcyjny pakiet socjalny