Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ekotrade Sp. z o.o.

    Firma Ekotrade Sp. z o.o. powstała w 1991 roku. Działa na rynku ogólnopolskim i jest jednym z liderów branży ochrony. Ekotrade Sp. z o.o. to bogate doświadczenie, zasób wiedzy oraz najwyższa jakość usług oferowanych na rynku. Na sukces firmy nieustannie pracuje wysoko wykwalifikowana kadra, wyposażona w bogate zaplecze techniczne.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Zapewnienie prawidłowej i terminowej obsługi kadrowo-płacowej pracowników spółki (właściwie zaprojektowane procesy, prawidłowa dokumentacja, nadzór nad jakością obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego)
    • Rozliczanie czasu pracy
    • Sporządzanie list wynagrodzeń (umowy o pracę i umowy cywilnoprawne)
    • Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrznych jednostek organizacyjnych i instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, Urząd Pracy, komornik, itp.); bieżąca współpraca w tym zakresie
    • Sporządzanie dokumentów kadrowych dla pracowników w związku z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy
    • Doradztwo w zakresie Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie z zakresu: Ekonomia/Finanse/Rachunkowość/Zarządzania Personelem
    • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym w firmie zatrudniającej nie mniej niż 300 osób)
    • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych
    • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik, systemów kadrowo-płacowych oraz środowiska MS Office, w szczególności programu MS Excel
    • Wiedza w zakresie przepisów prawa pracy, ubezpieczenia społecznego i pdof
    • Skrupulatność, dokładność, dbałość o szczegóły
    • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży ochrony

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Miłą atmosferę pracy
    • Możliwość rozwoju
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie, w dokumentach aplikacyjnych, następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.).

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacje niezawierające zgody na przetwarzane danych nie będą brane pod uwagę.