Ta oferta pracy jest nieaktualna od 169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IDEAL WORK to marka skoncentrowana na realizacji usługi pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego. Nasz Idea to innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania.

    W związku z dynamicznym rozwojem do naszego Zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa
    PC/03/2018
    realny wpływ na kształtowanie firmy
    przestrzeń do realizacji własnych pomysłów - również międzynarodowych
    szkolenia i programy rozwojowe
    dodatkowe benefity, o których chętnie opowiadamy podczas spotkania rekrutacyjnego

     Opis stanowiska:

    • sporządzanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców, w tym oddelegowanych do pracy za granicą
    • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT
    • prowadzenie akt osobowych pracowników
    • obsługa systemu kadrowo-płacowego R2PłatnikPRO
    • obsługa systemu Płatnik
    • sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi

    Wymagania:

    • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • mile widziane doświadczanie w obsłudze pracowników tymczasowych lub pracowników Klientów zewnętrznych
    • znajomość zasad kalkulacji wynagrodzeń
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • umiejętność pracy w zespole

     Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
    • możliwość doskonalenia kwalifikacji
    • przyjazną atmosferę pracy
    • kurs języka angielskiego

    Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Ideal Work Germany Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.).

    Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Ideal oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi procesami rekrutacji. Administratorem podanych danych osobowych jest Ideal Work Germany Sp. z o.o. z siedzibą w 00-657 Warszawa, ul. Koszykowa 54.

    Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

    Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 12001