Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PKF BPO Consult jest profesjonalnym dostawcą usług księgowych oraz kadrowo-płacowych obsługującym Klientów polskich oraz międzynarodowych.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr. Ref. MS/PWA/09/18

    Zakres obowiązków

    • naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych,
    • dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON, US,
    • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących zatrudnienia oraz kosztów wynagrodzeń płacowych,
    • prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników,
    • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, nadgodzin, urlopów, zwolnień lekarskich,
    • przygotowanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,
    • ewidencja, nadzór i organizacja wstępnych i okresowych badań lekarskich oraz szkoleń BHP.

    Poszukiwane kompetencje

    • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową,
    • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego oraz ubezpieczeń społecznych,
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji,
    • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie,
    • dobra znajomość programu PŁATNIK oraz pakietu MS Office w szczególności programu Excel.

    Mile widziana znajomość programów Optima i Navision w zakresie modułów kadrowo-płacowych.

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju osobistego,
    • podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach m.in.: zawodowych, językowych, z umiejętności „miękkich” oraz z wykorzystywania narzędzi informatycznych,
    • pakiet prywatnej opieki medycznej,
    • wyjazdy i spotkania integracyjne,
    • przejrzysty proces wdrożenia, wspólne pierwsze dni w pracy, Welcompack dla każdego,
    • praca w firmie, która jest akredytowanym pracodawcą ACCA (Professional Development).

    Forma kontaktu:

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy zachęcamy do przesłania CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikowania. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej PKF Polska tj. przez Spółkę PKF Consult Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa oraz Spółkę PKF Consult BPO sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (jako Współadministratorzy) w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, na który aplikuję. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie”.