Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Doradztwa Biznesowego sp. z o.o. specjalizuje się w obsłudze sektora średnich przedsiębiorstw w zakresie zarządzania finansami, controlingu oraz w profesjonalnej obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej. Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.cdb.pl.

    Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa Śródmieście

    Opis Stanowiska:

    Do zadań Młodszego Specjalisty w Dziale Kadr i Płac będzie należało m.in.:

    • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentów kadrowych (umów o prace, aneksów, wypowiedzeń itp.).
    • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników.
    • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych.
    • Wprowadzenie danych do systemu kadrowo-płacowego.
    • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT oraz sprawozdań do GUS.
    • Kontrola nad obiegiem oryginałów dokumentów kadrowo – płacowych.
    • Weryfikacja terminów ważności badań lekarskich pracowników i wystawianie skierowań na
      na badania lekarskie.
    • Prowadzenie ewidencji urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich.
    • Weryfikacja terminów ważności szkoleń BHP.
    • Inne prace zlecone przez Przełożonego.

    Wymagania:

    • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac (mile widziane w outsourcingu kadrowo-płacowym).
    • Dobra znajomość obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office (w tym Word, Excel,
    • Outlook)
    • Znajomość programu Symfonia Kadry i Płace (mile widziana Comarch Optima).
    • Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, w szczególności zasad naliczania wynagrodzeń i ekwiwalentów urlopowych oraz ustalania podstaw wymiaru zasiłków chorobowych.
    • Dyspozycyjność w pełnym zakresie czasu pracy.
    • Dokładność, Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, Wielozadaniowość, Wysoka Kultura Osobista,

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Profesjonalne środowisko pracy, promujące zaangażowanie i kreatywność.
    • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV
    podając w tytule nazwę stanowiska za pomocą Aplikuj

    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez zamieszczenie w CV lub w treści maila zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. kadr i płac. Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz, że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Mariensztat 8 w Warszawie. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Twoje dane nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych jest dobrowolne ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.