Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-10-15
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2018-11-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Devanlay Polska Sp. z o.o.

    Międzynarodowa sieć sklepów LACOSTE i Gant posiadająca salony zlokalizowane we wszystkich największych miastach świata.

    W związku z dynamiczną ekspansją w Polsce, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Odpowiedzialność za poprawny i terminowy przepływ dokumentów
    • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w programie kadrowo-płacowym
    • Zapewnienie zgodności prac kadrowo płacowych z krajowymi wymogami podatkowymi / ustawowymi
    • Wsparcie w zakresie przygotowania PIT, ZUS, PFRON (w tym rejestracja / wyrejestrowanie)
    • Rozliczanie równoważnego czasu
    • Współpraca z Inspekcjami Pracy, ZUS, Urzędem Skarbowym itp.
    • Odpowiadanie na pytania pracowników w kwestiach związanych z płacami i prawem pracy
    • Przygotowywanie raportów i analiz kadrowo-płacowych

    Wymagania:

    • Minimum 0,5 roku doświadczenia kadrowo-płacowego
    • Ukończone studia w zakresie zasobów ludzkich, ekonomii, socjologii, psychologii itp
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra umiejętność Excel
    • Preferowane doświadczenie z systemem ERP (umiejętność obsługi Comarch Optima będzie atutem)
    • Umiejętności zarządzania zadaniami i czasem - planowanie i organizowanie pracy
    • Umiejętność pracy zespołowej i dobre umiejętności komunikacyjne

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy w wielonarodowej, szybko rozwijającej się organizacji
    • Odpowiedzialne stanowisko
    • Możliwość realizacji pomysłów i rekomendowania rozwiązań
    • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku międzynarodowym
    • Przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Devanlay Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Devanlay Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Złotej 59. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Deavanlay Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Złotej 59 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Klauzula informacyjna dla kandydata na pracownika

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), dalej RODO informujemy, że:

    • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Devanlay Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie ul. Złotej 59,00-120, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000419724, NIP: 7010341947, REGON: 146127374,
    • Z Inspektorem ochrony danych którym może Pan/Pani się skontaktować pisząc na adres mailowy: [email protected] ;
    • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;
    • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na powyższe stanowisko
    • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy [email protected];
    • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
    • podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji na powyższe stanowisko;
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.