Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

IDEAL WORK GERMANY Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

IDEAL WORK GERMANY Sp. z o.o.

Karolkowa 30

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w sporządzaniu list płac, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej i akt osobowych pracowników
  • sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych
  • obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw kadrowych
  • weryfikacja ewidencji czasu pracy
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie z ZUS

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w naliczaniu wynagrodzeń
  • znajomość procesu sporządzania listy płac
  • doświadczenie w obsłudze systemów kadrowo-płacowych
  • praktyczna znajomość programu PŁATNIK
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Microsoft365) - w szczególności programu Excel
  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność i dbałość o szczegóły

To oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę lub zlecenia - wybór należy do Ciebie
  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy
  • możliwość rozwoju w ramach wewnętrznych struktur
  • wdrożenie do pracy
  • kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną
  • program rekomendacji pracowników
  • brak dress code’u
  • możliwość uczestnictwa w firmowych inicjatywach dobroczynnych
  • komfort pracy - kawę/herbatę, owocowe wtorki, zieloną strefę relaksu
  • możliwość udziału w szkoleniach
  • spotkania integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne

IDEAL to grupa kapitałowa specjalizująca się w rekrutacji i rozwoju pracowników głównie na terenie Polski i w Niemczech. Nasza działalność w zakresie pracy tymczasowej i stałej, opiekunów dla seniorów, kurierów i outsourcingu procesów zaowocowała połączeniem pracodawców z tysiącami nowych pracowników. Przez ostatnie lata zautomatyzowaliśmy i unowocześniliśmy wiele procesów wewnętrznych i rozliczania naszych Pracowników i Klientów. Naszą strukturę chcemy wzmocnić o osobę o kompetencjach i wiedzy z zakresu kadr i płac. Dołącz do nas, jeśli masz głowę pełną pomysłów i chcesz się rozwijać.

Młodszy Specjalista ds. kadr i płac, Karolkowa 30, Wola, Warszawa