Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Komplex-Torus Sp. z o.o. jest ogólnopolskim dystrybutorem z branży FMCG specjalizującym się w sprzedaży artykułów kosmetycznych oraz chemii gospodarczej. Kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek. Wyznajemy zasadę, iż kluczem do satysfakcji klientów jest dbałość o wysokie standardy zarządzania oraz rozwój swoich pracowników.
    Poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa - Ursus

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie procesów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników i zleceniobiorców,
    • Zgłaszanie do ZUS,
    • Prowadzenie i kontrola ewidencji czasu pracy oraz nieobecności,
    • Rozliczanie umów zlecenie,
    • Przygotowywanie: Rp-7, ZUS Z-3, ZUS-Z3a,
    • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego,
    • Prowadzenie akt osobowych pracowników,
    • Kontrola ważności zaświadczeń lekarskich,
    • Współpraca w zakresie BHP,
    • Naliczanie wynagrodzeń urlopowych, ekwiwalentów za urlop, zasiłków chorobowych dla zleceniobiorców)
    • Tworzenie zestawień w Excelu,
    • Przygotowywanie pism do komorników,
    • Wsparcie w innych bieżących pracach działu.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac min. 1 rok,
    • Wykształcenie min. średnie,
    • Znajomość przepisów prawa pracy, przepisów płacowych i ubezpieczeń społecznych,
    • Ukończony kurs kadrowo-płacowy,
    • Znajomość programu Płatnik,
    • Praktyczna znajomość Excela i Worda,
    • Dyskrecja,
    • Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązków,
    • Bardzo dobra organizacja pracy.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Mentora,
    • Ciekawą i samodzielną pracę ,
    • Możliwość rozwoju zawodowego dla osób zdecydowanych kontynuowaniem kariery,
    • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.

    Poszukujemy osoby ceniącej stabilizację zatrudnienia, otwartej na nowe doświadczenia zawodowe.

    Mile widziane określenie swoich oczekiwań finansowych.

    Oferty zawierające CV prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikowania koniecznie z dopiskiem w temacie: „praca kadry”
    Mile widziane osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

    ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W CELU UDZIAŁU W REKRUTACJI

    I KLAUZULA INFORMACYJNA

    Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Komplex-Torus Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Gierdziejewskiego 7, 02-495 Warszawa, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Komplex-Torus Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Gierdziejewskiego 7, 02-495 Warszawa na adres e-mail [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    1. Administratorem Państwa danych osobowych Komplex-Torus Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Gierdziejewskiego 7, 02-495 Warszawa (zwany dalej „Administratorem”).
    2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego.
    3. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest wyrażona przez Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
    4. Dostęp do Państwa danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki.
    5. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
    6. Przysługuje Państwu prawo do:
    • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
    • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2.
    1. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji. Niepodanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
    2. Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.