Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Incom Group S.A.O firmie

  • Mokronoska 6, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Incom Group S.A.

Mokronoska 6

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie akt osobowych i przygotowywaniem kompleksowej dokumentacji pracowniczej;

  • Aktualizacja danych pracowniczych i struktury organizacyjnej w wymaganych bazach danych;

  • Wyliczanie należnych urlopów wypoczynkowych;

  • Kompleksowa obsługa i kontrola badań lekarskich i szkoleń BHP;

  • Przygotowywanie miesięcznych deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS;

  • Rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy (listy obecności, urlopy, zwolnienia);

  • Współpraca z Agencjami pracy tymczasowej;

  • Naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Chęć nauki i pozytywne nastawienie do pracy,

  • Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel),

  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych;

  • Opanowanie i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Samodzielność, komunikatywność, terminowość i systematyczność

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Znajomość programu Comarch Optima.

To oferujemy

Oferujemy pracę w stabilnej i dynamicznie działającej firmie w branży IT, intensywny cykl szkoleń wewnętrznych oraz umowę o pracę.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Jesteśmy firmą w grupie kapitałowej, działającej na rynku informatycznym w Polsce od 1990 roku. Zaspokajamy potrzeby ponad 10 tysięcy Partnerów, z niemal wszystkich obszarów nowych technologii, wirtualizacji oraz inteligentnych rozwiązań IT. Działamy jako lider w dystrybucji wiodących producentów z branży IT i elektroniki konsumenckiej na świecie, takich jak: AOC, Gigabyte, MSI, Philips, Seagate, Western Digital, LG, Toshiba i wielu innych.

Przewiń do profilu firmy