Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds kadr i płac

WORLD REAL ESTATE sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy

  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych związanych z nawiązaniem oraz rozwiązaniem stosunku pracy

  • Prowadzenie akt osobowych i dokumentacji personalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • Ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich i innych absencji

  • Terminowe sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji (ZUS,GUS,US)

  • Obsługa dokumentacji pracowniczej (porozumienia, zaświadczenia, świadectwa pracy)

  • Współpraca z ZUS, US, PIP

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych

  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność, dokładność, systematyczność, terminowość

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość programów kadrowo-płacowych (np. R2 - Reset, Płatnik)

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stałe godziny pracy (8-16 lub możliwa też zmiana 9-17)

  • Szkolenia z zakresu wiedzy produktowej, jak i organizacyjnej

  • Pracę w przyjemnej atmosferze

  • Pracę w centrum miasta