Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Selena FM S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowej i płacowej pracowników

  • administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia

  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr i płac

  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS, US, PFRON, GUS

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych

  • sporządzanie i aktualizację regulaminów oraz procedur personalnych

  • administrację i rozliczanie świadczeń dodatkowych

  • współpracę przy tworzeniu narzędzi IT wspierających procesy kadrowo – płacowe

  • rozliczenie czasu pracy

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy, terminowości i dokładności

  • doświadczenia w zakresie administracji kadrowej i płacowej

  • praktycznej znajomości aktualnych przepisów prawa i ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych

  • umiejętności sporządzania analiz, raportów i opracowań

  • znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

  • doświadczenia w obsłudze programów kadrowo-płacowych

  • bardzo dobrej znajomości MS Office (biegła znajomość programu Excel)

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • interesujący pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny

  • możliwość nabywania nowych ciekawych doświadczeń dzięki bliskiej współpracy z polskimi i zagranicznymi spółkami Grupy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Obecnie Grupę Selena opisuje kilka liczb: 35 spółek w 18 krajach, globalna sprzedaż na ponad 100 rynkach, 19 zakładów produkcyjnych w Europie, Azji i Ameryce, blisko 2000 pracowników, 42 000 profesjonalnych klientów i miliony użytkowników indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy