Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. kadr

SelvitaO firmie

Selvita

Michała Bobrzyńskiego 14

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudnianie Pracowników z kraju i z zagranicy, w tym również spoza Unii Europejskiej

  • Przygotowywanie od strony formalnoprawnej dokumentacji pracowniczej; prowadzenie akt osobowych

  • Sporządzanie i ewidencja dokumentacji związanej z zawieraniem umów cywilnoprawnych

  • Monitorowanie ważności badań lekarskich

  • Administrowaniem benefitami pracowniczymi

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników

  • Obsługa systemu Enova oraz programu Płatnik

  • Aktualizacja danych pracowników w systemach informatycznych

  • Opracowywanie raportów i statystyk nt. nieobecności pracowniczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs kadrowo – płacowy

  • Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość języka angielskiego, min. B2 (warunek konieczny)

  • Znajomości programu PŁATNIK

  • Mile widziana znajomość systemu Enova

  • Doskonała obsługi MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność

  • Gotowość do ciągłego doskonalenia umiejętności, podnoszenia kwalifikacji

  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej organizacji o szybkiej dynamice wzrostu

  • Doskonalenie swoich kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach

  • Długoterminową współpracę opartą o stabilne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta Multisport

Selvita

Selvita S.A. jako globalny partner dla farmacji i biotechnologii zapewnia multidyscyplinarne wsparcie w rozwiązywaniu unikalnych wyzwań badawczych w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych, a także badań i rozwoju. Spółka powstała w 2007 roku i obecnie zatrudnia ponad 500 osób. Główna siedziba Spółki i laboratoria mieszczą się w Krakowie. Ponadto Selvita posiada laboratoria w Poznaniu, a także biura w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie tj. w Regionie Bostonu i Regionie San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w UK.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że niektóre świadczenia w ramach sekcji Benefity mogą być obecnie wstrzymane z powodu pandemii.