Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. kadr

IMPEL Business Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowa pracowników
  • Sporządzanie dokumentacji kadrowej
  • Wprowadzanie danych niezbędnych do systemu kadrowo-płacowego
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych
  • Przygotowanie raportów, analiz i zestawień kadrowych
  • Bieżące wsparcie kadry menadżerskiej w zakresie prawa pracy
  • Wykonywanie innych zadań zapewniających prawidłowy obieg dokumentacji

Nasze wymagania

  • Min. wykształcenie średnie, preferowane wyższe na kierunkach związanych z HR/Administracją
  • Znajomość przepisów prawa pracy w zakresie obsługi kadrowej
  • Podstawowa znajomość przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych
  • Aktualna wiedza w zakresie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń
  • Umiejętność interpretowania przepisów w zakresie obsługi kadrowej
  • Umiejętność przygotowywania raportów i zestawień personalnych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Obowiązkowość, dokładność, sumienność
  • Wysoka motywacja do nauki i dalszego rozwoju
  • Znajomość pakietu MS Office(w szczególności Excel)

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowego w obszarze kadrowym

To oferujemy

  • Wsparcie przy wdrożeniu do nowych zadań
  • Możliwość przygotowania zawodowego w zakresie obsługi kadrowej
  • Pracę w zespole ekspertów z obszaru kadrowo-płacowego
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • inicjatywy dobroczynne
  • baza szkoleń na platformie e-learningowej
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dostęp do platformy NAIS

IMPEL Business Solutions Sp. z o.o.

Impel Business Solutions, będąca częścią grupy Impel specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze specjalistycznych usług back office. Zapewnia pełną i profesjonalną obsługę firmy oraz jej pracowników w obszarach obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa procesowego, robotyzacji i automatyzacji procesów, księgowości, zarządzania dokumentacją oraz doradztwa podatkowego.

Strona Spółki: https://bpo.impel.pl/

Młodszy specjalista ds. kadr, Kraków