Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr

DOZ S.A.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Zadania:

  • Pełna obsługa kadrowa zleceniobiorców w szczególności zatrudnionych w APT  w tym: wystawianie umów zlecenia, aneksów do umów, wystawianie pism rozwiązujących umowy zlecenia, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu
  • Obsługa systemu kadrowego w zakresie wprowadzania danych o umowie zlecenie, danych osobowych zleceniobiorcy i ich aktualizacji
  • Obsługa systemu DocuSign, służącego do elektronicznego obiegu umów zleceń
  • Kontrolowanie limitu zatrudnienia w APT
  • Rozliczanie czasu pracy zleceniobiorców i przygotowanie plików do wypłaty wynagrodzenia
  • Współpraca z dostawcą usługi kadrowo-płacowej
  • Weryfikacja kompletności i poprawności wypłat wynagrodzeń dla zleceniobiorców
  • Obsługa Płatnika w zakresie dokumentów zgłoszeniowych
  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Oczekujemy:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w Dziale Kadr na stanowisku Specjalisty
  • Wykształcenia wyższego preferowane kierunki: Prawo Pracy, Kadry i Płace, Administracja, ZZL
  • Bardzo dobrej znajomości Pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Znajomości przepisów Prawa Pracy oraz Ubezpieczeń Społecznych
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • Skrupulatności oraz dokładności
  • Komunikatywności

Oferujemy:

  • Ulubione miejsce pracy
  • Atmosferę wsparcia i życzliwość
  • Wysokie standardy etyczne
  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • Dobrą organizację pracy
  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)
  • Zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: 6762175698, REGON: 357674992.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy