Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. kadr (m/k)

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 30.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
    KADRY/JEL/1117
    Opis stanowiska:
    • sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników,
    • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, etc.),
    • prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich,
    • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
    • archiwizowanie dokumentacji,
    • sporządzanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych.
    Profil kandydata:
    • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
    • chęć nauki i rozwoju zawodowego,
    • dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
    • komunikatywność,
    • dokładność i rzetelność, samodzielność i zaangażowanie,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
    • czynne prawo jazdy kat. B.
    Propozycja przyszłego pracodawcy:
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
    • szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych,
    • zdobycie doświadczenia,
    • miejsce pracy u naszego klienta.

    Prosimy o dołączenie CV (w wersji edytowalnej) w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis