Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Kadr

Polaris Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wspólna 12, Opole
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Polaris Poland Sp. z o.o.

Wspólna 12

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa dokumentacji kadrowej: przygotowanie umów, aneksów, przedłużeń, zaświadczeń o zatrudnieniu, skierowań na badania, wniosków pracowników (np. ZFSŚ, benefity)

  • Zakładanie i aktualizacja akt osobowych

  • Wprowadzanie danych personalnych do systemu

  • Pomoc w rozliczaniu czasu pracy: weryfikacja harmonogramów i wykonania

  • Odpowiedzi na zapytania pracowników w powyższych tematach

  • Bieżące wsparcie działu HR w zakresie czynności administracyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach ekonomicznych, administracyjnych, prawnych, społecznych lub zbliżonych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office w zakresie Word (pisma urzędowe, korespondencja seryjna) i Excel (formuły, wyszukiwanie pionowe/poziome, weryfikacja zapisów, tabele przestawne)

  • Staranność, rzetelność, systematyczność, chęć uczenia się

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie w Dziale Kadr – jeśli nie ma, nauczymy 😊

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie + roczny bonus + dodatek relokacyjny

  • Współpraca w ramach wdrożenia projektu HR na ok 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia umowy

  • Prywatne ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę sportową Ok System

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Pracowniczych (wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne)

  • Pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku ludzi z dużą szansą na rozwój osobisty

  • Codzienny kontakt z pojazdami wykorzystywanymi w sporcie i off-road (możliwość korzystania z naszych pojazdów w trakcie pracy oraz prywatnie po godzinach pracy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • Pojazdy Polaris do Wypożyczenia na weekend za darmo!

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Decyzja

5

Witamy w Polaris!

Zakład Polaris Polska w Opolu jest jedynym w Europie, produkującym innowacyjne pojazdy terenowe marki Polaris w Europie. Z naszej nowoczesnej, pracującej zgodnie z najwyższymi standardami fabryki, wyjeżdżają gotowe pojazdy typu all terrain vehicle (SPOTSMAN, SCRAMBLER, ACE) oraz side by side (RAZOR, RANGER, GENERAL). Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników pojazdów i fanów powersports, dbamy o ich wysoką jakość od fazy projektowania do fazy testowej. Stawiamy na bezpieczeństwo, jakość i komunikację, tworząc profesjonalne i przyjazne środowisko pracy.

Przewiń do profilu firmy