Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. kadr

IMPEL Business Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowa pracowników

  • Sporządzanie dokumentacji kadrowej

  • Wprowadzanie danych niezbędnych do systemu kadrowo-płacowego

  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych

  • Przygotowywanie raportów, analiz i zestawień kadrowych

  • Bieżące wsparcie kadry menadżerskiej w zakresie prawa pracy

  • Wykonywanie innych zadań zapewniających prawidłowy obieg dokumentacji

Nasze wymagania

  • Min. wykształcenie średnie - mile widziani absolwenci ZZL/PR/ADM

  • Doświadczenie w pracy w obszarze kadrowym

  • Znajomość prawa pracy

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (szczególnie program Excel, Word)

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Wsparcie przy wdrożeniu do nowych zadań

  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość udziału w projektach usprawniających procesy biznesowe w spółce

  • Poznanie nowoczesnych technologii i narzędzi do optymalizacji i automatyzacji procesów - RPA, Lean Management

  • Możliwość korzystania z dofinansowania do benefitów pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

  • platforma e-learningowa

IMPEL Business Solutions Sp. z o.o.

Impel Business Solutions, będąca częścią grupy Impel specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze specjalistycznych usług back office. Zapewnia pełną i profesjonalną obsługę firmy oraz jej pracowników w obszarach obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa procesowego, robotyzacji i automatyzacji procesów, księgowości, zarządzania dokumentacją oraz doradztwa podatkowego.

Strona Spółki: https://bpo.impel.pl/

Przewiń do profilu firmy