Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr

ALAB laboratoria Sp z o.o.O firmie

  • Stępińska 22/30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

ALAB laboratoria Sp z o.o.

Stępińska 22/30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, akt personalnych oraz obsługa kadrowa pracowników i współpracowników

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem, zmianą warunków zatrudnienia, zakończeniem stosunku pracy

  • Przygotowywanie oraz weryfikacja danych do listy płac

  • Współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie naliczania płac

  • Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych zachowując ustawowe terminy

  • Obsługa programu Płatnik

  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo-płacowego

  • Obsługa umów cywilnoprawnych

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi - sporządzanie dokumentacji dla ZUS, GUS, US, PFRON

  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy

  • Ewidencja nieobecności / aktualnych badań lekarskich, szkoleń BHP

  • Przygotowywanie raportów, zestawień, zaświadczeń kadrowo – płacowych

  • Monitorowanie zmian w przepisach i dostosowywanie do nich dokumentacji

  • Obsługa PPK.

Nasze wymagania

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Minimum 3letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Doświadczenie w układaniu grafików i harmonogramów pracy

  • Znajomość programu kadrowo-płacowego Simple oraz programu Płatnik

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel

  • Komunikatywność, nastawienie na współpracę w zespole oraz między działami

  • Dokładność, sumienność i proaktywność

  • Umiejętność priorytetyzowania zadań i pracy pod presją czasu oraz terminowość

  • Pozytywne nastawienie i poczucie humoru.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży medycznej, będzie dodatkowym atutem;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Super zespół :)

  • Atmosferę, która umożliwia wymianę doświadczeń i rozwój kompetencji

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Kartę Multisport.

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • super zespół :)

Grupa ALAB to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 20 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ok. 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Przewiń do profilu firmy