Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr

ALAB laboratoria Sp z o.o.

  • Stępińska 22/30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Stępińska 22/30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie kompleksowej obsługi kadrowo - administracyjnej pracowników

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych

  • Obsługa programu kadrowo-płacowego

  • Sporządzanie i kontrolowanie grafików pracy dla laboratoriów

  • Prowadzenia analiz efektywności pracy

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • Znajomość i obsługa programu Simple.ERP (moduł kadrowo-płacowy) lub innych programów kadrowo-płacowych

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 1 rok

  • Umiejętność rozliczania czasu pracy

  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych

  • Sumienność, systematyczność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność i aktywność

  • Gotowość do nauki i podejmowania nowych wyzwań

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel i Word

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat na umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji

  • Kartę sportową Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Zgrany i pomocny Zespół

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 17 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 300 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Przewiń do profilu firmy