Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr

eService Sp. z o.o.

Jana Olbrachta 94

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kadrowa pracowników, przygotowywanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy;

  • kontakt i kompletowanie dokumentów nowo zatrudnionych pracowników;

  • obsługa benefitów pracowniczych m.in. ubezpieczeń, opieki medycznej, karty Multisport, zajęć z języka angielskiego – przyjmowanie zgłoszeń i rezygnacji pracowników oraz ich rejestracja w systemie;

  • wsparcie wszystkich pracowników w sprawach kadrowych;

  • tworzenie raportów i zestawień kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne spółki oraz współpraca Head of Payroll Europe w tym zakresie;

  • ścisła współpraca z pracownikami HR odpowiedzialnym za obszar rekrutacji oraz płac.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość prawa pracy w podstawowym zakresie;

  • dobra znajomość języka angielskiego (B2);

  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel (tj. umiejętność posługiwania się formułami i ich kombinacjami, tworzenie wykresów);

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku pracy, samodzielność i inicjowanie działań usprawniających realizację zadań;

  • mile widziane umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • rozwój w międzynarodowym środowisku

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczne godziny pracy w piątki

  • pakiet świadczeń socjalnych, również dla Twoich bliskich

  • karta Multisport w atrakcyjnej cenie

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Zadbaj o swój rozwój - korzystaj z międzynarodowych doświadczeń eService i Grupy EVO Payments International.

Jesteśmy liderem rynku płatności elektronicznych, dostawcą nowoczesnych i niezawodnych usług, z których korzystają klienci w Polsce i 10 krajach Europy.

Od ponad 20 lat budujemy i wdrażamy innowacyjne usługi płatnicze, tworząc dla naszych klientów przyjazny i bezpieczny świat płatności bezgotówkowych.

Nasze doświadczenie i kompetencje sprawiają, że dysponujemy unikalnymi, certyfikowanymi rozwiązaniami technologicznymi, gwarantującymi najwyższą jakość usług i serwisu.

To dzięki nim jesteśmy największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej i najchętniej wybieranym dostawcą usług płatniczych w programie Polska Bezgotówkowa.

Ty też możesz skorzystać z naszego sukcesu i wejść na ścieżkę kariery w branży fintech.

Dołącz do naszego zespołu sprzedawców, zyskaj nowe kompetencje i zadowolonych klientów.

Czekamy na Ciebie już dziś.

Przewiń do profilu firmy