Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr

Volvo Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowa pracowników

  • Aktualizacja danych pracowniczych w systemach HR (Teta, Teta HRM, SAP HR)

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferwane wyższe administracyjne lub prawnicze

  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Znajomość pakietu MS Office (w tym bardzo dobry MS Excel)

Mile widziane

  • Uporządkowanie w działaniu – systematyczność,

  • Skrupulatność i odpowiedzialność

  • Umiejętność koncentracji uwagi

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Komunikatywność niezbędna do precyzyjnej wymiany informacji

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Najwyższe standardy kultury organizacyjnej opartej na szwedzkich wzorcach

  • Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • Współpraca z profesjonalistami oraz możliwości rozwoju i kariery w globalnych strukturach

  • Międzynarodowe projekty, wieloletnie doświadczenie, ugruntowana pozycja na rynku

  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem mentora

  • Przyjazne miejsce pracy: nowoczesny campus wraz z placówką medyczną, restauracją, terenami rekreacyjnymi (boiska sportowe i korty tenisowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa rekrutacyjna przez telefon

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Przedstawienie oferty

Volvo Polska Sp. z o.o.

Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Volvo Group Human Resources przyczynia się do realizacji wizji Volvo Group, wspierając rozwój globalnego zespołu ludzi osiągających doskonałe wyniki. Firma Volvo Group University, która oferuje szkolenia, wspiera rozwój pracowników oraz świadczy usługi HR, administruje kadrami i udziela wsparcia działom HR, także jest częścią organizacji Group HR. W Volvo Group HR będziesz pracować w globalnym zróżnicowanym zespole wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów pracujących z oddaniem, darzących się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzących do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy