Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Kadr

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-11-14

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top
Naszą firmę tworzą profesjonaliści.
Cenimy wiedzę i zaangażowanie.
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: 01/MSK/W/17

Zakres obowiązków:

  • obsługa kadrowa pracowników
  • sporządzanie umów, aneksów, zaświadczeń
  • sporządzanie deklaracji dla potrzeb ZUS, GUS, PFRON
  • ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich
  • kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy
  • dobra znajomość pakietu Ms Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych
za pomocą przycisku Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ABC-Service R. Brząkała R. Gawron M. Nazaruk Spółka Jawna ZPCh moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ABC-Service R. Brząkała R. Gawron M. Nazaruk Spółka Jawna ZPCh moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
top
top